Rss

Spotkanie IMSA w Indiach

Data publikacji: 24 listopada 2011
Spotkanie IMSA w Indiach

W dniach 10 – 11 listopada 2011 w Bombaju w Indiach, odbyło się spotkanie IMSA International Executive Search – międzynarodowej organizacji zrzeszającej firmy specjalizujące się w rekrutacji kadry zarządzającej i menedżerów. W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci 17 krajów świata. Carpenter Consulting po raz czwarty reprezentował Polskę w ramach tej organizacji.
.

Indie zachwyciły nas swoimi kolorami, ciepłem i otwartością mieszkańców, a także niezwykłymi zabytkami i wytwarzanymi ręcznie wysokiej jakości wyrobami. Mimo ogromnego tłoku na ulicach Bombaju, w którym mieszka 18 milionów ludzi, a dodatkowe 2 miliony dojeżdża codziennie do pracy, nasi hinduscy partnerzy umożliwili nam zarówno wymianę doświadczeń biznesowych, jak i możliwość poznania tego interesującego miasta. Po pobycie w Bombaju jednego jesteśmy pewni, nawet najgorsze korki w Warszawie to pestka :)
.

Podczas części biznesowej, dzieliliśmy się informacjami na temat sytuacji gospodarczej w poszczególnych krajach. Niestety informacje od naszych europejskich sąsiadów, nie napawają nas optymizmem. Kryzys gospodarczy odczuwają wszyscy. Jest to niestety sygnał, że ekonomiczna bessa może dotknąć również Polskę. Kolejny raz wypadliśmy świetnie w kwestii międzynarodowej wymiany projektów współpracując przez ostatnie 6 miesięcy bardzo intensywnie z Klientami z Belgii i Włoch. Część merytoryczną spotkania zakończyliśmy wymianą symbolicznych tablic pamiątkowych, które każdy z krajów otrzymał w związku z 20-leciem organizacji IMSA International Executive Search.
.

Kolejne spotkanie IMSA odbędzie się w maju w Polsce!