Rss

Spokanie IMSA w Malmö

Data publikacji: 31 lipca 2015
Spokanie IMSA w Malmö

W pierwszych dniach czerwca 2015 roku, odbyło się kolejne spotkanie organizacji IMSA International Executive Search. Tym razem, członkowie IMSA spotkali się w Szwecji w Malmö. Podczas spotkania jak zwykle omówiona została sytuacja ekonomiczna na poszczególnych światowych rynkach. Miło było usłyszeć, że po ostatnim kryzysie, w zasadzie większość Państw odczuwa pozytywne skutki przyspieszających gospodarek.

W trakcie spotkania IMSA doszło również do istotnych zmian w składzie Zarządu. Wieloletni prezes IMSA - Cedric Meister ustąpił ze stanowiska. W drodze głosowania wyłoniony został nowy lider - pochodzący z Norwegii, Hard Olav Bastiansen. Zmienili się także członkowie zarządu. W szeregach Zarządu pojawiła się reprezentantka USA - Kathleen Daffy Ibara. Monika Ciesielska z Carpenter Consulting, pozostała na stanowisku członka zarządu, które piastuje od 2 lat.

Dodatkowo, pojawiał się nowy członek ISMA w Ameryce Południowej. Zaakceptowano kandydaturę Kolumbii. Kolejne spotkania IMSA odbędzie się w listopadzie w Hong Kongu.

Galeria zdjęć