Rss

Jesienna konferencja IMSA w Hong Kongu

Data publikacji: 27 listopada 2015
Jesienna konferencja IMSA w Hong Kongu

W dniach 5-6 listopada 2015 roku w Hong Kongu, odbyło się spotkanie organizacji IMSA International Executive Search, którego gospodarzem był przedstawiciel IMSA w Chinach, firma Barons & Company. Nasi partnerzy z Chin, przygotowali program prezntujący sytuację na rynkach azjatyckich oraz możliwości wykorzystania kontaktów networkingowych w tamtejszym biznesie.

Spotkanie rozpoczęło się memoriałem Cedrica Meistera, wieloletniego prezesa IMSA, który ukształtował tę organizację i był z nią związany ponad 20 lat. Alice Belly, która zastąpiła Cedrica w Zarządzie IMSA, oraz Wolfgang Kasper, Członek Zarządu IMSA, blisko współpracujący z Cedriciem Meisterem, podzielili się swoimi wspomnieniami.

Jesienna konferencja była skoncentrowana na sposobach prowadzenia bezniesu w Azji, gdzie IMSA ma ambicje aby rozszerzyć swoją sieć. Potencjalni nowi cżłonkowie, Korea i Indonezja, dokonały prezentacji reprezentowanych państw, bieżącej sytuacji ekonomicznej oraz własnych biznesów.

Sara Ng i Ludovic Manzon z formy Puma, zaprezentowali operacje HR i zaangażowali uczestników w interesującą dyskusję na temat srtategicznych wyzwań, z którymi muszą mierzyć się frmy działające na rynkach azjatyckich.

Kolejne spotkanie IMSA odbędzie w maju 2016 roku w Berlinie.