Rss

IMSA Search Global Partners

IMSA Search Global Partners jest organizacją powstałą ponad 25 lat temu w Szwajcarii, zrzeszającą niezależne firmy wyspecjalizowane w doradztwie i rekrutacji kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Dzięki wspólnemu działaniu, partnerzy IMSA Search identyfikują profesjonalistów na całym świecie, a następnie doprowadzają do ich zatrudnienia, wpływając tym samym na zwiększenie szans i możliwości swoich Klientów w osiąganiu założonych celów strategicznych i operacyjnych. Poniżej video prezentujące organizację, które zostało nagrane podczas spotkania w Marsylii, w kwietniu 2017 roku oraz skład Zarządu IMSA Search. Po prawej stronie dane kontaktowe członków IMSA Search w poszczególnych krajach.

 

Monika Ciesielska, Prezes IMSA Search
IMSA Polska

Absolwentka zarządzania Szkoły Głównej Handlowej i finansów na Uniwersytecie Gdańskim. Ekspert w zakresie oceny kompetencji z wykorzystaniem autorskich systemów informatycznych oraz doradca z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji i rozwoju najwyższej kadry zarządzającej. Na swoim koncie posiada wiele publikacji prasowych w wydawnictwach związanych z tematyką biznesową. Od 2005 roku prezes firmy Carpenter Consulting. Pasjonatka jazdy konnej i kolekcjoner sztuki współczesnej. Od niedawna jest entuzjastką lotnictwa.

Marianna Carbonari, Członek Zarządu
IMSA Włochy

Absolwentka MBA na SDA Bocconi Milan. Marianna posiada ponad 15 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów Executive Search. ​Zrealizowała ponad 400 procesów, których celem była identyfikacja najlepszych profilów menedżerskich w wieli sektorach włoskiego rynku. Była zaangażowana zarówno w lokalne, jak i międzynarodowe rekrutacje, jak również w tworzenie benchamraków płacowych i projekty typu 'company governance'.​

Lizette Ibarra, Członek Zarządu
IMSA Meksyk

Posiada ponad 19-letnie doświadczenie w rekrutacji i zdobywaniu talentów. Lizette zajmowała w swojej karierze strategiczne stanowiska w dziedzinie kapitału ludzkiego w międzynarodowych firmach, a wcześniej była partnerem w sieciowej firmie rekrutacyjnej w San Diego, w Kaliforni. ​Z powodzeniem zrekrutowała ponad 120 ​menedżerów na poziomie executive i przyczyniła się do zatrudnienia ponad 2500 profesjonalistów w swojej karierze. Uczestniczyła także w programie "Leading Professional Service Firms" w Harvard Business School w Bostonie, a w 2011 roku została wymieniona jako jeden z najbardziej obiecujących przedsiębiorców w meksykańskim magazynie CNN-Expansion.

Wolfgang Kasper, Członek Zarządu
IMSA Niemcy

Absolwent University of the Federal Armed Services w Hamburgu. Posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacjach na najwyższym szczeblu zarządzania oraz wcześniejsze doświadczenie biznesowe zdobyte w firmach z branży optycznej i sprzętu medycznego, na stanowiskach zarządczych z obszaru sprzedaży i marketingu. Jest współzałożycielem firmy Schaaf Peemöller + Partner z siedzibą we Frankfurcie.

Jerry Chang, Członek Zarządu
IMSA Chiny

Absolwent  programu eMBA na Kellogg-UST, przez wiele lat pracował jako wysoce wykwalifikowany, dyplomowany księgowy w Australii i Stanach Zjednoczonych. Jerry posiada ponad 15-letnie doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych typu Executive Search w Azji. Pracował w Sydney, Los Angeles, Shanghaiu, a obecnie zarządza biurem Barons w Hong Kongu. Jerry zdobywał również doświadczenie finansowe w Deloitte, aby docelowo obejmować role CFO i General Manager, zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i lokalnych biznesach.

Thierry Goder, Członek Zarządu
IMSA Mauritius

Thierry studiował Prawo i Human Resources, ale posiada również doświadczenie inżynierskie. Był zaangażowany w realizację projektów rekrutacyjnych dla firm z sektora publicznego oraz komercyjnych organizacji na Mauritiusie i poza jego granicami. Wielokrotnie wspierał ministerstwa i agencje rządowe, jako Moderator paneli dyskusyjnych. Thierry ma na swoim koncie wiele zrealizowanych z sukcesem rekrutacji na stanowiska seniorskie, dla korporacji międzynarodowych i wiodących firm na Mauritiusie i w regionie Afryki.