Rss

10. urodziny Carpenter Consulting!

Data publikacji: 3 października 2015
10. urodziny Carpenter Consulting!

Z wielką przyjemnością informujemy, że dzisiaj, 3 października 2015 roku, Carpenter Consulting obchodzi swoje 10. urodziny!

Za nami cała dekada realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska zarządcze wyższego i średniego szczebla. 10 lat współpracy z Klientami i Kandydatami, którzy powodowali, że nasza praca, była i jest, pełna satysfakcji, spełnienia oraz wielu wzruszeń. Rekrutując przyświeca nam cel zmiany na lepsze sytuacji zawodowej Kandydata, którego rekomendujemy. Dlatego staramy się współpracować z Klientami wiarygodnymi i rzetelnymi, którzy stawiają na rozwój pracowników i pragną przyciągać najlepszych na rynku. Tylko takich kandydatów rekomendujemy - doświadczonych, zmotywowanych, nastawionych na rozwój. Ciągle nam się to udaje, a nasi Klienci współpracują z nami niezmiennie od lat.

Czego sobie życzymy? Spotykać mądrych, doświadczonych ludzi, którzy opowiedzą nam swoją zawodową historię. Takich, którzy zachwycą naszych Klientów. Bo nie ma dla nas większej satysfakcji, niż usłyszeć na koniec procesu od Kandydata "dziękuję, że do mnie dotarliście".

W imieniu wszystkich Konsultantów Carpentera, dziękuję wszystkim naszym Klientom i Kandydatom za współpracę. To była przyjemność pracować dla Państwa. Oby było ku temu w przyszłości, jak najwięcej okazji.

Pozdrawiam serdecznie, Monika Ciesielska
Managing Partner w Carpenter Consulting