Badania
i Publikacje

Zapraszamy do lektury

IMSA Search w rankingu Global40 wiodących, globalnych firm executive search

środa, 20 maja, 2020
@IMSA Search Global Partners

Drugi rok z rzędu, zostaliśmy utytułowani jedną z najlepszych, globalnych firm zajmujących się rekrutacją kadry kierowniczej wyższego szczebla. Hunt Scanlon opublikował Global40, prestiżowy ranking wiodących dostawców w branży executive search.


„Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi. Znalezienie się w rankingu po raz drugi, jest solidnym potwierdzeniem naszej strategii i pasji, jaką wkładamy w każdy zlecony projekt. W ciągu ostatniego roku kontynuowaliśmy nasz rozwój poprzez proces integracji naszych partnerów na świecie. Stworzyliśmy wydajne kanały komunikacji i włożyliśmy dużo wysiłku we wdrażanie innowacji. Mimo że nadchodzące miesiące będą trudne dla światowej gospodarki, pozostajemy optymistami i wierzymy w siłę i energię naszego zespołu – powiedziała Monika Ciesielska, prezes IMSA Search Global Partners.

Global40 – globalny ranking executive search

Hunt Scanlon Media jest najważniejszym i najczęściej wskazywanym źródłem informacji w branży executive search. Ranking Global40 stworzony i opublikowany przez to medium, jest listą wyselekcjonowanych dostawców, którzy obecnie dominują w branży executive search na całym świecie. Udział w Global40 to chwila prawdy dla firm parających się rekrutacjami na najwyższym szczeblu zarządzania.

IMSA Search Global Partners ma zaszczyt znaleźć się na Global40 po raz drugi: „IMSA Search Global Partners po raz kolejny znalazł się w naszym prestiżowym klubie, wśród firm, które uważamy za wiodących graczy o najlepszej reputacji, zasięgu i skuteczności” – powiedzieli przedstawiciele Hunt Scanlon.

IMSA Search – światowa sieć profesjonalistów

Co jest kluczem do sukcesu IMSA Search? Jak wyjaśniła Monika Ciesielska w ubiegłym roku, kluczowym czynnikiem była zmiana perspektywy z bycia stowarzyszeniem na bycie firmą: „W tamtym czasie działaliśmy jak stowarzyszenie. Odbywaliśmy interesujące spotkania, wymienialiśmy maile, ale brakowało nam pracy projektowej, współpracy na wielu płaszczyznach. To nas uderzyło. Bycie stowarzyszeniem nie wystarczyło. Musieliśmy zostać firmą, nawet jeśli nasze biura są rozlokowane na pięciu kontynentach – powiedziała Monika Ciesielska.

Partnerzy IMSA Search kontynuują to podejście. W 2019 r. IMSA Search skoncentrowała się na głębszej integracji i budowaniu trwałych kanałów komunikacji. Dziś IMSA Search Global Partners liczy 49 biur i 213 konsultantów działających na całym świecie. Misją firmy jest identyfikacja najlepszych specjalistów na poziomie zarządu na rynkach lokalnych i globalnych oraz umożliwienie Klientom osiągnięcia ich celów strategicznych i operacyjnych. Pomimo wyzwań, nawet takich jak Covid-19, IMSA Search niezmiennie podąża wytyczoną ścieżką, aby zrealizować założone cele.

IMSA Search rozszerza działalność na Niemcy dołączając TMC Group

wtorek, 20 lipca, 2021
@IMSA Search Global Partners
IMSA Search Global Partners kontynuuje międzynarodową ekspansję, witając w swoich szeregach TMC Group reprezentujące IMSA Germany, oraz Senior Partnera TMC – Rainer…

IMSA Search kontynuuje ekspansję, dołączając Alchemy Search jako IMSA France

środa, 07 lipca, 2021
@IMSA Search Global Partners
IMSA Search Global Partners (IMSA Search) kontynuuje ekspansję, dołączając Alchemy Search jako IMSA France i mianując prezesa Alchemy Search Hervé Gentile, partnerem…

ESG – Environmental, Social, Governance -kryteria, które mają znaczenie

piątek, 02 lipca, 2021
@IMSA Search Global Partners
ESG
ESG – Environmental, Social, Governance – jest zestawem kryteriów według których oceniane są firmy, uwzględniających szerszy wpływ działalności firmy na kluczowych interesariuszy,…