Rss

Podsumowanie 2011 roku

Data publikacji: 4 stycznia 2012
Podsumowanie 2011 roku
Miniony rok w Carpenter Consulting obfitował właściwie w same dobre wiadomości. Rozwijaliśmy się intensywnie w zakresie Assessment / Development Center i rekrutacji menedżerów średniego i wyższego szczebla. Procesy rekrutacyjne dotyczyły różnorodnych obszarów działalności przedsiębiorstwa: sprzedaży, zakupów, logistyki, IT, marketingu, prawa, księgowości. A im bardziej różnorodnie, tym ciekawiej, ponieważ mamy szanse nauczyć się wiele od naszych kandydatów, których wiedza i doświadczenie niezmiennie robią na nas ogromne wrażenie. Rok 2011 to również rok obfitujący w nawiązywanie nowych relacji biznesowych z Klientami. Rozwinęliśmy bardzo mocno naszą działalność dla Klientów z branży bankowej, FMCG, IT oraz nieruchomości.

W naszym zespole również zmiany na lepsze. Joanna Chrobak stała się Partnerem Zarządzającym oraz Członkiem Zarządu, prowadząc już oficjalnie firmę wspólnie z Moniką Ciesielską. Katarzyna Adamska awansowała na stanowisko Executive Search Consultant. W zespole pojawiły się nowe twarze: Monika Balawender i Katarzyna Zegadło, które po 6 miesięcznych stażach stały się Junior Consultantami w Carpenter Consulting.

Właśnie ze względu na nasz zgrany zespół, z ogromnym optymizmem wchodzimy w Nowy Rok. Przed nami realizacja nowych planów i wyzwań, o których z przyjemnością będziemy informować. Już niedługo pierwsza informacja o narzędziu, nad którym pracowaliśmy cały ubiegły rok. Będzie nowocześnie, profesjonalnie i przede wszystkim funkcjonalnie. Jak to w Carpenterze.