Rss

Monika Ciesielska prezesem IMSA International Executive Search

Data publikacji: 25 kwietnia 2017
Monika Ciesielska prezesem IMSA International Executive Search

Monika Ciesielska, założycielka firmy doradczej Carpenter Consulting, na początku kwietnia została wybrana prezesem IMSA International Executive Search. Tym samym stanęła na czele międzynarodowej organizacji, zrzeszającej firmy headhunterskie z 25 krajów świata.

IMSA International Executive Search to powstała w Szwajcarii organizacja, zrzeszająca firmy specjalizujące się w rekrutacji kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Obecnie w jej skład wchodzi 25 firm – po jednej z każdego z krajów członkowskich. Od 2010 swojego przedstawiciela w postaci spółki Carpenter Consulting ma także Polska. Wspólne działanie, w ramach bieżących projektów realizowanych dla klientów, pozwala partnerom IMSA identyfikować profesjonalistów na całym świecie.

Przez ostatnie cztery lata Monika Ciesielska zasiadała w Zarządzie organizacji, aktywnie uczestnicząc w jej kształtowaniu, a także w rozwoju współpracy i wymiany najlepszych praktyk pomiędzy krajami członkowskimi.
Podczas ostatniego spotkania członków organizacji, Spring IMSA Meeting, które odbyło się w dniach 5-7 kwietnia w Marsylii, Pani Monika została wybrana nowym prezesem.

"Przyjęcie do IMSA w 2010 roku było dla nas dużym sukcesem. Od początku istnienia firmy dążyliśmy do zbudowania globalnego zasięgu, który pozwoli nam realizować projekty poza granicami naszego kraju. Włączenie nas w szeregi organizacji było potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług i pozwoliło nam realizować ten cel" – mówi Monika Ciesielska, Managing Partner Carpenter Consulting. "Wybór na Prezesa organizacji to duże wyróżnienie, nie tylko dla mnie, ale i dla Polski, którą nasza firma reprezentuje w IMSA. To wyraz uznania dla dotychczasowej pracy w Zarządzie, a także budowanego od lat doświadczenia. Nowa funkcja pozwoli mi jeszcze aktywniej działać w szeregach IMSA, koordynując jej dalszy rozwój" – dodaje.

Monika Ciesielska jest ekspertem w zakresie rekrutacji i oceny kompetencji kadry zarządzającej. Na swoim koncie może zapisać zakończone sukcesem projekty rekrutacyjne i audyty menadżerskie, realizowane dla międzynarodowych i polskich korporacji. Pełni funkcję prezesa spółki Carpenter Consulting, którą założyła w 2005 roku. Firma dwukrotnie, w 2013 i 2015 roku, zajęła 2 miejsce wśród firm Executive Search w Polsce, w rankingu „The Book of Lists” opublikowanym przez Warsaw Business Journal.