Rss

Monika Ciesielska, członkiem zarządu IMSA International Executive Search

Data publikacji: 12 czerwca 2013
Monika Ciesielska, członkiem zarządu IMSA International Executive Search

Podczas konferencji IMSA International Executive Search – międzynarodowej organizacji zrzeszającej firmy specjalizujące się w rekrutacji kadry zarządzającej, która odbyło się 23-24 maja 2013 w Ferrarze we Włoszech - ogłoszono skład nowego zarządu. Na stanowisku Prezesa, pozostał na kolejną 2-letnią kadencję, przedstawiciel Szwajcarii, Cedric Meister. Jednocześnie, nowym członkiem zarządu ogłoszono Monikę Ciesielską, Managing Partnera w Carpenter Consulitng, która w IMSA odpowiedzialna będzie za rynki Europy Wschodniej.

W trakcie spotkania, przedstawiciele 22 państw z całego świata, dzielili się informacjami na temat sytuacji gospodarczej w poszczególnych krajach oraz potencjału i zachodzących zmian w branży doradztwa personalnego. Jednogłośnie przyjęto do IMSA nowego członka - Mauritius, który zasilił szeregi organizacji wspólnie z całkiem niedawno przyjętymi przedstawicielami Stanów Zjednoczonych, Danii i Szwecji. Dynamiczna ekspansja IMSA potwierdza swoje mocne fundamenty tworzone z myślą o świadczeniu usług rekrutacyjnych globalnie, w opaciu o profesjonalną wiedzę i doświadczenie lokalnych ekspertów ds. rekrutacji.

Reprezentanci przyjętych do organizacji krajów, wiele sobie obiecują po współpracy międzynarodowej i możliwościach jakie ze sobą niesie. Głównym celem członków IMSA, jest wymiana projektów rekrutacyjnych, które dzięki istnieniu międzynarodowej sieci biur są realizowane lokalnie, przez zaznajomionych ze specyfiką i realiami rynku head hunterów. Dzięki obecności w IMSA, Polska miała okazję realizować rekrutacje zlecane przez Belgię, Włochy, Hiszpanię, Czechy i Niemcy. W większości przypadków kontrakty negocjowane były globalnie, z regionalnymi menedżerami Departamentów Human Resources. .

IMSA International Executive Search działa nieprzerwanie od ponad 20-stu lat, organizując spotkania dla zrzeszonych członków dwukrotnie w ciągu roku. Kolejne spotkanie odbędzie się jesienią 2013 roku.