Rss

IMSA rozszerza obszar działania o 3 nowe kraje

Data publikacji: 21 maja 2018
IMSA rozszerza obszar działania o 3 nowe kraje

IMSA International Executive Search, wiodąca sieć headhunterska, posiadająca 37 biur w 23 krajach świata, podczas ostatniej konferencji, która odbyła się w Wiedniu 2018, rozszerzyła swój obszar działania o 3 kolejne kraje.

Nowi partnerzy IMSA pochodzą z Czech, Węgier i Norwegii, wzmacniając obecność IMSA w Europie. Krok ten jest dowodem na sukcesywną realizację strategii, którą IMSA założyła w Casablance, jesienią 2017 roku.

 

IMSA Czechy

IMSA Czechy będzie reprezentowana przez Nováček & Partners - firmę konsultingową koncentrującą się na executive search, , outplacemencie oraz employer brandingu. CEO IMSA Czechy - Jan Nováček , od ponad 10 lat buduje swoją specjalizację w obszarze executive search i zarządzania talentami. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze i doświadczonym trenerem kursów miękkich na Uniwersytecie Ekonomicznym. W swojej pracy z klientami i kandydatami traktuje wszystkich jednakowo, jako partnerów biznesowych,a  klluczem w budowanych relacjach jest zaufanie. Przejawia się to w motto IMSA Czechy: Headhunting w humanitarny sposób!

Obszary specjalizacji Nováček & Partners obejmują: inżynierię, elektronikę, doradztwo, energetykę, budownictwo, nauki o życiu, bankowość i finanse, handel detaliczny i motoryzację.

"Jesteśmy zaszczyceni, że jesteśmy członkiem IMSA International Executive Search od kwietnia tego roku. Doświadczenie, entuzjazm i synergia wszystkich członków są bardzo inspirujące i motywujące. Podzielamy misję i wizję organizacji, z niecierpliwością czekamy na współpracę we wzajemnym zaufaniu i szacunku "- powiedział Jan Nováček, dyrektor generalny IMSA Czechy.

"Posiadanie partnera w Czechach było kluczowe dla IMSA, ponieważ jest to bardzo ważny rynek na mapie Europy. Cieszymy się, że Nováček & Partners jest naszym nowym partnerem. Są młodzi, energiczni i nieustannie wzmacniają swoją pozycję na czeskim rynku, co jest wynikiem ciężkiej pracy i determinacji. Dokładnie tego szukamy, rekrutując nowych członków. I ostatnia, ale nie najmniej ważna kwestia – to są po prostu fantastyczni ludzie. Z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji dopiero rozpoczętej współpracy "- powiedziała Monika Ciesielska, prezydent IMSA International Executive Search.

IMSA Węgry

IMSA Węgrybędzie reprezentowana przez Indra Consulting - grupę doświadczonych Senior Consultantów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w wiodących międzynarodowych organizacjach oraz szerokim doświadczeniem w zakresie executive search i doradztwa.

Założyciele IMSA Węgry - Brigitta Fűri i Szabolcs Fűri - wnoszą specjalną mieszankę umiejętności i doświadczenia zdobytego dzięki ciężkiej pracy i edukacji w środowisku międzynarodowym.

Brigitta Fűri, absolwentka studiów MBA, zdobyła doświadczenie w zakresie doradztwa i zarządzania pracując w centrali w Dubaju i Londynie najbardziej prestiżowych linii lotniczych na świecie i wiodących międzynarodowych firm konsultingowych. Uważa, że ​​budowanie kariery nie jest celem samym w sobie, ważniejsze jest posiadanie dobrego samopoczucia z tego co się robi. Indra Consulting, specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych realizowanych w następujących obszarach: lotnictwo, e-commerce, FMCG, farmacja, detal.

Szabolcs Fűri, absolwent International Management and Political Science, który w IMSA Hungary prowadzi projekty executive search i doradcze, powiedział: "Z przyjemnością dołączamy do IMSA, stając się wyłącznym partnerem na Węgrzech. Dzięki temu partnerstwu możemy na wiele sposobów wyjść poza ramy naszej obecnej działalności, przejść do globalnego obszaru rekrutacji, dzielić się najlepszymi praktykami, rozwijać ofertę klientów”

"Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, głosując na Brigittę i Szabolcsa, aby to właśnie oni reprezentowali IMSA Węgry. Przekonali nas swoim doświadczeniem, profesjonalizmem i postawą. Dzielimy te same wartości i podejście do Klientów i Kandydatów. Dołączając do IMSA, wzmocnili naszą obecność w Europie Środkowej. Od tego momentu jesteśmy jeszcze bardziej atrakcyjni dla Klientów w tym regionie "- powiedziała Monika Ciesielska, prezydent IMSA.

IMSA Norwegia

IMSA Norwegia będzie reprezentowana przez Esholdt Executive Search – butikową, ekskluzywną firmę działającą w obszarze Executive Search, zapewniającą wyjątkowych kandydatów wiodącym firmom i ambitnym przełożonym.

Lars Esholdt, CEO IMSA Norwegia, pracuje w obszarze executive search od blisko 30 lat. Uzyskał tytuł magistra planowania strategicznego w Copenhagen Business School oraz tytuł magistra prawa i ekonomii. Pracował dla McKinsey przez 15 lat, posiada gruntowną wiedzę z zakresu private equity / Venture Capital, FMCG i doradztwa strategicznego. W latach 1989-1998 pracował dla największego norweskiego gracza w dziedzinie executive search (ISCO Group) i został mianowany partnerem w 1994 roku. W 1998 roku założył Human Capital Group, która została sprzedana firmie Korn Ferry International w 2004 roku. Lars Esholdt został starszym partnerem w KFI i otrzymał nagrodę za świadczenie najwyższej jakości usług dla klientów w Europie i regionie EMEA. W 2007 roku założył Esholdt Executive Search. Lars jest również pisarzem, który wydał 4 książki za pośrednictwem renomowanych wydawnictw.

"To wielki zaszczyt, że Lars dołączył do IMSA International Executive Search", powiedziała Marianna Carbonari, Członek Zarządu i Dyrektor Regionalny w Europie Zachodniej. "Norwegia jest kluczowym rynkiem w Europie Północnej, a Oslo jest doskonałą lokalizacją. Lars Esholdt to headhunter, mówca i autor, który posiada olbrzymie doświadczenie w zakresie Executive Search i doradztwa. Jego rozległa sieć kontaktów w obszarach: przemysłu, technologii, FMCG, doradztwa i usług finansowych przyniesie duże korzyści zarówno naszym klientom, jak i członkom naszej międzynarodowej sieci "- podsumowała.