Rss

Dobre wyniki Carpenter w 2009 roku

Data publikacji: 21 grudnia 2009
Dobre wyniki Carpenter w 2009 roku Wbrew kryzysowi Carpenter nie narzekał na brak projektów w 2009 roku. Za nami sporo interesujących realizacji na stanowiska wyższego, średniego szczebla oraz stanowiska specjalistyczne. Realizowane projekty dotyczyły różnorodnych branż – FMCG, farmacji, TSL (transport – spedycja - logistyka), bankowości i finansów, branży budowlanej, medycznej, IT, prawnej.

Poniżej przykłady zrealizowanych projektów:

Dyrektor Operacyjny
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
Dyrektor Techniczny
Dyrektor Sprzedaży
Country Manager
Partner
New Business Manager
Kierownik Działu Transportu
Key Account Manager
Product Manager
HR Manager
Security Engineering Specialist
Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Leasingu

Rok 2009 przyniósł również dynamiczny rozwój biznesu firmy ukierunkowany na inne usługi związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi. Opracowaliśmy i przeprowadziliśmy kilkadziesiąt Assessmentów grupowych i indywidualnych dla naszych Klientów z branży FMCG, produkcyjnej, bankowości czy TSL. Określaliśmy ścieżki rozwoju w ramach Development Center i organizowaliśmy wyznaczone szkolenia. Znacznie częściej niż w poprzednich latach przeprowadzaliśmy Outplacementy indywidualne dla menedżerów i kadry zarządzającej.

Rok 2009 to także rok pozytywnych zmian wewnątrz firmy, które bez wątpienia wpłynęły na naszą obecną pozycję. W Nowy 2010 rok wchodzimy pełni optymizmu i energii do dalszych działań.

Życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom, Kandydatom i Przyjaciołom,
Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
oraz pomyślności i sukcesów w 2010 Roku.


Zespół Carpenter Consulting