Rss

‘Czworokąt profesjonalny’ vs ‘trójkąt dramatyczny’

Data publikacji: 12 grudnia 2016
‘Czworokąt profesjonalny’ vs ‘trójkąt dramatyczny’

5 grudnia 2016 r. uczestniczyliśmy w debacie pomiędzy członkami HR Influencers i reprezentantami agencji Executive Search. HR Influencers jest platformą współpracy najbardziej wpływowych liderów branży HR w Polsce.

Było to pierwsze spotkanie, na którym Dyrektorzy Personalni i head hunterzy, na forum, otwarcie opowiedzieli co jest dla nich ważne we współpracy, mieli szansę wyciągnąć wnioski na przyszłość i stworzyć zarys idealnego procesu rekrutacyjnego, czyli dobrych praktyk w rekrutacjach menedżerskich.

W trakcie dyskusji dotknęliśmy najistotniejszych obszarów, które wpływają na płynność i sukces procesu rekrutacji. Rozmawialiśmy o etyce, profesjonalizmie i skutkach jego braku. W tym m.in. o skutecznej komunikacji w rekrutacji pomiędzy 4 ważnymi partnerami (czworokąt profesjonalny): agencją Executive Seach, HR, kandydatem i biznesem.

Spotkanie odbyło się pod Patronatem Business Insider Polska w Studio Bank w Warszawie. Debatę poprowadzili wspólnie Łukasz Grass, Redaktor Naczelny Business Insider Polska oraz Joanna Malinowska-Parzydło, pomysłodawczyni i współzałożycielka think tanku HR Influencers.

fot. Business Insider Polska