Rss

Carpenter realizuje Assessment i Development Center

Data publikacji: 7 lipca 2009
Carpenter realizuje Assessment i Development Center Sytuacja na rynku sprzyja wyłanianiu najlepszych spośród zatrudnionych pracowników, awansowaniu ich i budowaniu ścieżek rozwoju, które umożliwią wydobycie drzemiącego w ludziach potencjału. Takie działania podejmują współpracujący z Carpenter Klienci.

Tylko w ciągu ostatnich 2 miesięcy zespół Carpenter Consulting przeprowadził dwukrotnie Assessment Center dla korporacji z branży FMCG, który miał na celu wyłonienie najlepszego kandydata, który miał awansować na stanowisko Kierownika ds. Rozwoju Rynku. Przeprowadziliśmy Assessement Center dla firmy z branży finansów i bankowości na stanowisko Dyrektora Operacyjnego na region Polski południowej oraz dla Klienta z branży farmaceutycznej na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Opracowaliśmy oraz przeprowadziliśmy Development Center dla naszego Klienta z branży FMCG, dostarczając indywidualne raporty na temat każdego z Uczestników oraz raport zbiorczy porównujący zebrane wyniki. Dzięki zrealizowanemu Developmentowi, nasz Klient ustali indywidualne ścieżki rozwoju dla swoich pracowników.