Rss

Carpenter partnerem IMSA

Data publikacji: 13 maja 2010
Carpenter partnerem IMSA Carpenter Consulting stał się partnerem międzynarodowej organizacji „IMSA International Executive Search”, rozszerzając tym samym swoje możliwości rekrutacyjne na rynki międzynarodowe: Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

„Efektem partnerstwa w IMSA, było rozszerzenie działalności firmy na rynki międzynarodowe i otwarcie ich kandydatom zainteresowanym karierą na zagranicznych rynkach pracy, a także wymiana doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie Executive Search . Już teraz Carpenter rozpoczął wywiady z menedżerami piastującymi najwyższe stanowiska, zainteresowanymi podjęciem wyzwań zawodowych na świecie” mówi Monika Ciesielska, prezes Carpenter Consulting.

Uzyskanie statusu Partnera w IMSA zostało poprzedzone wnikliwą analizą polskiego rynku doradztwa personalnego, sytuacji finansowej firmy oraz przyjętej strategii rozwoju. Carpenter został oceniony jako dynamicznie rozwijająca się organizacja, wykorzystująca w swojej działalności nowe technologie, zmieniająca oblicze konsultingu na dużo bardziej przyjazne kandydatom i Klientom. Firma współpracuje z największymi polskimi i międzynarodowymi Klientami m.in. Danone, Żywiec Zdrój, Grupa Veolia, DSV, Wincanton, SolidWorks, Hellmann, Continental, Play, Passus, Orix, Natur Produkt Zdrovit, Royal Bank of Scotland.

IMSA International Executive Search, z siedzibą w Szwajcarii, powstała w 1991 roku. Jest organizacją obecną w 20 krajach, na 4 kontynentach. Zrzesza firmy specjalizujące się w Executive Search kadry zarządzającej i menedżerów. Partnerzy IMSA mają możliwość realizowania międzynarodowych projektów rekrutacyjnych, umiejętnie odpowiadając na potrzeby Klientów wynikające ze specyfiki ich lokalnych rynków. Specjalizacja Partnerów IMSA opiera się na stosowanej metodologii poszukiwań bezpośrednich, konsultingowego podejścia i ukierunkowania na każdą z branż.