Rss

Awanse w Carpenterze

Data publikacji: 17 stycznia 2013
Awanse w Carpenterze
Nowy Rok powitaliśmy samymi pozytywnymi zmianami wewnątrz Firmy, którymi koniecznie musimy się pochwalić. 

Monika Balawender związana z Carpenter od początku swojej kariery zawodowej, w której odbyła również staż, awansowała na samodzielne stanowisko Executive Search Consultant. Monika jest magistrem psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajduje się psychologia społeczna i psychologia biznesu. 

Kolejny awans w firmie to zatrudnienie na stanowisku samodzielnego Executive Search Consultanta – Katarzyny Zegadło, która podobnie jak Monika, odbyła w Carpenter staż, a następnie pod okiem Partnerów firmy rozwijała swoje kompetencje realizując procesy rekrutacyjne. Katarzyna jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, o specjalności społecznej przygotowującej do pracy w zakresie doradztwa biznesowego i zawodowego. 

Obecnie, zarówno Monika, jak i Katarzyna, realizują samodzielnie rekrutacje na stanowiska średniego szczebla zarządzania oraz specjalistyczne, a także współpracują z Partnerami Firmy asystując przy rekrutacjach stanowisk wyższych. 

Staż w Carpenter Consulting charakteryzuje duża różnorodność w wykonywanych zadaniach. Stażyści asystują starszym Konsultantom w realizacji projektów, uczestniczą w spotkaniach, obserwują uczestników asssessmentów. Daje to podstawy do rozpoczęcia pracy w pełnym wymiarze w firmie doradczej i rozwoju swoich kompetencji w tym zakresie, a także do dużo szybszej samodzielności w prowadzeniu projektów. 

Życzymy Monice i Kasi samych sukcesów! :)