Rss

Coworking o co chodzi?

We are sorry - this content is not available in selected language.
Coworking o co chodzi?

Monday, June 22, 2015 @Izabella Kaczmarczyk


W dziesiejszych czasach coraz bardziej popularna staje sie praca zdalna. Nie każdy chce mieszać życie zawodowe z prywatnym i pracować w domu. Idealnym rozwiązaniem dla tych osób jest coworking, który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością.

Według badań firmy IDC szacuje się, że liczba zdalnych pracowników może stanowić już nawet 1/3 światowej siły roboczej. Praca zdalna najczęsciej dotyczy przestawicieli takich zawodów jak: graficy, dziennikarze, montazyści, PR-owcy, marketingowcy, handlowcy czy także przedsiębiorcy. Nie każdy lubi łączyć pracę zawodową z życiem prywatnym i dla takich właśnie osób powstal cooworking

Coworking to możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w wynajętym pomieszczeniu. Coworking to przeważnie biuro z sekretariatem i obsługą kancelaryjną, wyposażone w niebędne sprzęty biurowe, oferujące pokoje, gdzie można odbyć spotkanie biznesowe czy wygłosić prezentacje. Rozwiązanie to jest idealne dla początkujących przedsiębiorców, których nie stać na wynajęcie lokalu lub jest im to na dłużą metę po prostu nie potrzebne. Łatwiej, taniej a często nawet i przyjemniej jest współdzielić miejsce pracy z innymi, nawet jeśli nasze cele zawodowe nie są zbieżne.